• 20-880 Lublin, ul. Feliksa Nowowiejskiego 6 i
 • +48 600 141 481
 • Pon - Pt: 10:00-18:00

  Poradnia Ginekologiczno-Położnicza

   Zapewniamy doskonałą opiekę medyczną świadczoną przez doświadczonych i wykwalifikowanych ginekologów. Lekarze każdą pacjentkę traktują w sposób indywidualny, przeprowadzając wyczerpujący wywiad oraz dokładną diagnostykę. Szczególną troską otaczamy kobiety w ciąży oferując im kompleksową opiekę medyczną przed porodem.

   

  Oferta świadczeń:

  • porady profilaktyczne, diagnostyczne i lecznicze w zakresie ginekologii
  • badania cytologiczne - badania pobieramy zgodnie ze światowymi i polskimi standardami szczotką typu Cervex brush lub szczotką kanałową w zależności od sytuacji klinicznej. Rozmazy są oceniane przez Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Patomorfologii ALFAMED s.c. w Zamościu.
  • porady położnicze i prowadzenie ciąży
  • ultrasonograficzne badania ginekologiczne i położnicze (ciąży) na nowoczesnym aparacie USG
  • badania koloposkopowe. Kolposkopię wykonujemy na najnowocześniejszym kolposkopie optycznym z kamerą cyfrową i możliwością archiwizacji kolpofotogramów. W odróżnieniu od coraz częściej stosowanych videokolposkopów połączenie kolposkopu optycznego z kamerą cyfrową umożliwia uzyskanie stereoskopowych obrazów (3D) i możliwość wykonania dokumentacji fotograficznej.
  • zakładanie wkładek wewnątrzmacicznych

  Oferujemy szeroki zakres diagnostycznych i leczniczy zabiegów ambulatoryjnych także w ramach kontraktu z NFZ:

  • kolposkopia z biopsją celowaną i wyłyżeczkowaniem kanału szyjki macicy
  • wycięcie strefy transformacji szyjki macicy pętlą elektryczną (LEEP) oraz konizacja szyjki macicy z powodu stanów przedrakowych
  • elektrokoagulacja
  • wyłyżeczkowanie kanału szyjki i jamy macicy
  • vulvo i vaginoskopia, biopsja sromu i pochwy
  • usuwanie polipów szyjkowych
  • ginekologia estetyczna, labioplastyka- dr Rafał Tarkowski
  • nowa małoinwazyjna metoda leczenia ropnia gruczołu Bartholina 

   

  Personel:

  dr hab. n. med. Rafał Tarkowski - specjalista położnictwa i ginekologii, specjalista ginekologii onkologicznej. Adiunkt I Katedry i Kliniki Ginekologii Onkologicznej i Ginekologii SPSK 1 w Lublinie. Stypendysta FWNP- pobyt szkoleniowy z zakresu endoskopii ginekologicznej w Klinice Ginekologiczno- Położniczej w Duisburgu, Niemcy. Uczestnik i wykładowca szkoleń i kursów z zakresu endoskopii ginekologicznej. Laparoskopia, histeroskopia. Ginekologia estetyczna, labioplastyka.

  Dni przyjęć: Wtorek od godz. 14:00 Czwartek od godz. 14:00

   

  dr hab. n. med. Andrzej Nowakowski – specjalista położnictwa i ginekologii, specjalista ginekologii onkologicznej. Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Od 2004 do 2011 roku asystent I Katedry i Kliniki Ginekologii Onkologicznej i Ginekologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie. Od 2005 do 2011 roku pracownik Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego Program Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy w woj. lubelskim. St. asystent II Oddziału Ginekologii Onkologicznej, Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej, Lublin. Konsultant Centralnego Ośrodka Koordynującego Program Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy w Polsce, Centrum Onkologii-Instytut, Warszawa. Uczestnik krajowych i zagranicznych szkoleń w zakresie kolposkopii, patologii szyjki macicy i dolnego odcinka żeńskiego narządu płciowego. Stypendysta programu Fogarty NYS International Training and Research Program – odbywał szkolenia naukowe na Uniwersytecie John Hopkins w Baltimore, USA oraz staże szkoleniowo-naukowe z Albert Einstein College of Medicine w Nowym Jorku w dziedzinie zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV). Wykładowca na licznych krajowych konferencjach i szkoleniach oraz autor publikacji w tym zakresie. www.andrzejnowakowski.com.pl

  Ordynator Oddziału Położniczo - Ginekologicznego w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach Spółka z o.o.

  Dni przyjęć: Poniedziałek, Piątek, Sobota od godz. 8:00

   

  lek. med Agnieszka Puchalska-Kosiecz - specjalista położnictwa i ginekologii

  Dni przyjęć: Środa od godz. 16:00 Czwartek od godz. 09:00, Piątek od godz. 14:30

   

  dr n. med. Bartłomiej Barczyński - specjalista położnictwa i ginekologii

  Dni przyjęć: Poniedziałek od godz. 18:00

   

  dr n. med. Tomasz Gęca - specjalista położnictwa i ginekologii

  Dni przyjęć: Poniedziałek od godz. 14:00

   

  dr n. med. Maciej Kwiatekspecjalista położnictwa i ginekologii, specjalista perinatologii. Adiunkt Katedry i Kliniki Położnictwa i Patologii Ciąży SPSK1 w Lublinie od 2006 roku. Specjalizuje się w medycynie matczyno-płodowej, opieka nad ciążą prawidłową i powikłaną, badania USG ciąży, badania prenatalne. Certyfikat FMF 130258 (Fetal Medicine Foundation). Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników Nr 206/2019.

  Dni przyjęć: Wtorek od 14:00 , Czwartek od godz. 14:00

   

  dr n. med. Katarzyna Karwasik-Kajszczarek - specjalista położnictwa i ginekologii

  Dni przyjęć: Środa od godz. 14:00

   

  dr n. med. Karolina Frąszczak - specjalista położnictwa i ginekologii

  Dni przyjęć: Poniedziałek od 14:00, 

   

  dr n. med. Patrycja Ziober-Malinowska - specjalista położnictwa i ginekologii

  Dni przyjęć: Poniedziałek od godz. 15:00

   

  dr n. med. Monika Abramiuk

  Dni przyjęć: Piątki od 15:30

   

  lek. med. Rafał Ziemiński - lekarz w trakcie specjalizacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii, doktorant Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, od roku 2014 zatrudniony w Klinice Położnictwa i Patologii Ciąży Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas kursów i staży w ośrodkach ginekologiczno-położniczych w Polsce i w Niemczech. Posiada certyfikaty potwierdzające kompetencje, m.in.Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii (159/2019), certyfikat oceny guzów jajników grupy IOTA (21/11/2019) oraz jest certyfikowanym kolposkopistą Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy (KLP/121/2). Jego zawodowymi pasjami są: prowadzenie ciąży, praca na trakcie porodowym, ultrasonografia, leczenie chorób sromu, a także profilaktyka, monitorowanie i leczenie zmian szyjki macicy.

  Dni przyjęć: Środy od 10:00

   

   

  O Nas

  NZOZ Profi-Med jest nowoczesną placówką medyczną, która na lubelskim rynku działa od kwietnia 2010 roku. Od początku działalności naszym głównym celem jest zapewnienie odwiedzającym nas Pacjentom profesjonalnej opieki zdrowotnej.

   

  Kontakt. Podlaskie Centrum Rolno-Towarowe S.A.

  O Nas - icebreakerschool.pl

  Profimed Lublin © Wszelkie prawa zastrzeżone 2020.