• 20-880 Lublin, ul. Feliksa Nowowiejskiego 6 i
 • +48 600 141 481
 • Pon - Pt: 10:00-18:00

  Witamy w Profi-Med Lublin

  NZOZ Profi-Med jest nowoczesną placówką medyczną, która na lubelskim rynku działa od kwietnia 2010 roku. Od początku działalności naszym głównym celem jest zapewnienie odwiedzającym nas Pacjentom profesjonalnej opieki zdrowotnej. W realizacji tego zadania wspiera nas wysoko wykwalifikowany personel medyczny. Konsultujący i wykonujący zabiegi lekarze to wybitni specjaliści klinik i szpitali w województwach lubelskim i mazowieckim, którzy od lat cieszą się dużym autorytetem. Ich wieloletnie doświadczenie oraz rozległa wiedza medyczna pomagają wyjść naprzeciw Państwa potrzebom, jakimi są rzetelna diagnoza oraz profesjonalne leczenie.

  Bardzo ważny jest dla nas stały rozwój, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco usprawniać obsługę naszych Pacjentów. Aktualizujemy naszą wiedzę, śledzimy medyczne nowości oraz stawiamy na najwyższej klasy sprzęt medyczny służący badaniom profilaktycznym oraz diagnostycznym. Wszystko po to, aby móc zapewnić Państwu najszerszą i najbardziej profesjonalną opiekę medyczną.

  Chcemy, aby w naszej przychodni czuli się Państwo swobodnie i komfortowo, dlatego każdego dnia dbamy o miłą i przyjazną atmosferę, opartą na wzajemnym zaufaniu. Dzięki temu nasi Pacjenci wiedzą, że korzystając z naszych usług, mogą liczyć na kompleksowe wsparcie wybranego lekarza, który odpowie na wszelkie pytania, udzieli porad oraz pomoże w podjęciu decyzji dotyczącej właściwego leczenia. Wspólnie dążymy do najwyższego celu jakim jest Państwa zdrowie.

   

  O Nas

  NZOZ Profi-Med jest nowoczesną placówką medyczną, która na lubelskim rynku działa od kwietnia 2010 roku. Od początku działalności naszym głównym celem jest zapewnienie odwiedzającym nas Pacjentom profesjonalnej opieki zdrowotnej.

   

  Kontakt. Podlaskie Centrum Rolno-Towarowe S.A.

  O Nas - icebreakerschool.pl

  Profimed Lublin © Wszelkie prawa zastrzeżone 2020.